0 801 512 345
Sprawdź status zamówienia
Zarejestruj się
0,00 PLN
0
Cięcie

Cięcie proste

Oferujemy usługę cięcia zakupionego przez państwa materiału.

Realizujemy ją za pomocą profesjonalnej pilarki panelowej Schelling fh4, pozwalającej ciąć materiał z dokładnością do 0,1 mm.

Pilarka wyposażona jest w dwie piły dzięki którym cięty materiał jest pozbawiony jakichkolwiek uszkodzeń po obu stronach.
Wysoka wydajność maszyny (możliwość cięcia pakietów materiału o grubości do 80 mm) pozwala na realizowanie dużych zleceń w bardzo krótkich terminach.

Usługa cięcia jest oferowana dla wszystkich materiałów będących w naszej ofercie : płyty meblowej (wraz z oklejaniem krawędzi), sklejki, OSB, HDF, MDF.

Wszystkie rozkroje prostoliniowe (linie cięcia pod kątem prosty) możecie państwo zamówić poprzez nasz wygodny konfigurator rozkroju. Po wprowadzeniu wymiarów poszczególnych elementów otrzymają Państwo graficznie zobrazowany rozkrój oraz wycenę.

Planowanie rozkroju oparte jest na profesjonalnych algorytmach, pozwalających uzyskać optymalne wykorzystanie materiału.

Wycinanie blatów

       Jako uzupełnienie naszej oferty blatów Egger wprowadziliśmy usługę wycinania blatów. Obecnie mogą państwo zamówić zarówno docięcie blatu prostego, jak również w kształcie litery L.
Dodatkowo frezujemy gniazda które pozwalają dobrze połączyć dwa blaty, jak również wycinamy w nich otwory pozwalające na osadzenie zlewozmywaka czy też płyty grzewczej.
Obecnie nie są jeszcze możliwe zamówienia poprzez stronę WWW. Należy je kierować na adres .

Cięcie kątowe

Oferujemy również wycinanie elementów gdzie linie cięcia (proste) przecinają się pod kątem różnym od prostego, lub też krawędź cięcia nie jest prostopadła do powierzchni materiału. Dodatkowo możemy wykonywać usługę nutowania (wycinanie rowków w materiale).

Usługi te realizowane są za pomocą nowoczesnej pilarki Altendorf f45 Elmo IV.

Pilarka ta jest sterowana cyfrowo i umożliwia wykonywanie cięcia z dokładnością do 0,1 mm oraz cięć kątowych z dokładnością do 0,10.

Pytania oraz zamówienia prosimy kierować na:

Odbieraj za darmo
Sklejki, blaty,
płyty meblowe
tel. +48 17 851 66 66
Akcesoria
tel. +48 17 851 66 33
Meble kontraktowe
tel. +48 17 283 81 96
Oddział Kraków
(zobacz na mapie)
tel. +48 12 390 70 00
Oddział Kielce
(zobacz na mapie)
tel. +48 41 350 55 00
Oddział Warszawa
(zobacz na mapie)
tel. +48 22 626 36 36
Punkt Partnerski Biłgoraj
(zobacz na mapie)
tel. +48 534 888 383
Przewodnik
 • O nas
  Regulamin
 • Opinie
  Polityka prywatności
 • Kontakt
 • Pakowanie
 • Koszty i warunki dostawy
 • Reklamacje i zwroty
Twoje konto
 • Twoje zamówienia
 • Profil
 • Resetowanie hasła
Sposoby płatności