0

Nawiercanie otworów

  • precyzja dzięki nowoczesnemu centrum wiertarskiemu
  • możliwość zamawiania nawiertów pod puszki zawiasów oraz uchwyty

Nawiercanie frontów meblowych za pomocą rozkroju online:

Usługa ta polega na wierceniu otworu o średnicy 35 mm (puszka zawiasu) oraz dwóch otworów o średnicach zależnych od sposoby montażu zawiasu. Mogą to być znaczniki pod wkręty (otwory o średnicy 3 mm i głębokości 2 mm), jak i otwory pod kołek rozporowy (o średnicy 8 mm i głębokości 13,5 mm – montaż i demontaż bez użycia narządzi). Środek nawiertu pod puszkę zawiasu znajduje się domyślnie 100 mm od dolnej lub górnej krawędzi fronty i możemy go zmienić.


W przypadku, gdy zawiasów jest więcej, pozostałe otwory umieszczone są symetrycznie pomiędzy dwoma skrajnymi i również w tym miejscu możemy wprowadzić korekty wymiarów. Rozstaw otworów mocujących oraz odległość otworu na puszkę zawiasu od krawędzi bocznej frontu (5 mm) jest przystosowana do standardowych zawiasów Blum* sprawdź lub do zawiasów z cichym domykiem sprawdź.


* mogą Państwo stosować zawiasy dowolnej firmy, o ile mają rozstaw otworów taki, jak wymienione wcześniej zawiasy firmy Blum

Nawiercanie formatek za pomocą rozkroju online jest dostępne po wybraniu oklejenia wszystkich krawędzi formatki (po wyborze tej opcji pojawi się również możliwość określenia miejsca położenia uchwytu).

Możliwe jest także zamówienie nawiercania niestandarowego (spoza rozkroju online):

Oferujemy nawiercanie formatek zarówno od strony powierzchni płyt, jak też i w krawędziach (płyta o grubości 12-38 mm). Standardowe narzędzia, jakie posiadamy, pozwalają wiercić otwory o średnicach: 3 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm, 15 mm, 20 mm, 35 mm. Najlepszą formą dostarczenia planu nawiertów jest plik Autocada (DWG lub DXF).

Niestandardowe zamówienia nawiercania płyt prosimy kierować na adres: cnc@meble.pl

Odbieraj za darmo