0

WYRÓŻNIAJĄ NAS: SZYBKOŚĆ, PROFESJONALIZM I PRECYZJA

Wysoka jakość naszych usług jest możliwa dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn, składających się na w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną. Nasza technologia skraca czas realizacji zamówień do minimum dzięki konfiguratorom mebli na wymiar oraz rozkrojowi online – połączonym bezobsługowo z linią produkcyjną, magazynem płyt i automatycznym magazynem akcesoriów meblowych.

Centrum nestingowe WEEKE Vantage 28L

Połączenie technologii nestingu (przysysanie materiału do powierzchni stołu) ze stołem roboczym o wymiarach 4300 mm x 2250 mm daje możliwość wykonywania dowolnych wykrojów o bardzo dużych wymiarach (np. podłogi do busów, szkielety do mebli tapicerowanych czy też wręgi do jachtów), wielkość powierzchni roboczej ma także ogromne znaczenie dla optymalizacji wykrojów - dzięki wykorzystywaniu dużych formatów płyt, jesteśmy w stanie zminimalizować powierzchnię odpadu.

Pilarka panelowa Schelling fh4

Pozwala ciąć materiał z dokładnością do 0,5 mm. Pilarka wyposażona jest w dwie piły, dzięki którym cięty materiał jest pozbawiony jakichkolwiek uszkodzeń po obu stronach. Wysoka wydajność maszyny (możliwość cięcia pakietów materiału o grubości do 80 mm) pozwala na realizowanie dużych zleceń w bardzo krótkich terminach.

Centrum wiertarskie Weeke Optimat BHX 055

Jest to jedna z najnowocześniejszych wiertarek sterowanych numerycznie, pozwalająca wiercić otwory i frezować formatki meblowe z ogromną precyzją.

Okleiniarka IMA Advantage 550

Sterowana numerycznie. Posiada agregaty wstępnego frezowania, dokonujące dokładnego wyrównania powierzchni przed oklejaniem, co skutkuje doskonałą jakością powierzchni okleiny oraz brakiem jakichkolwiek ukruszeń płyty na styku z okleiną. Podczas procesu oklejania materiał jest w końcowej fazie cyklinowany, co pozwala na uzyskanie gładkich i eleganckich krawędzi.

Pilarka Altendorf f45 Elmo IV

Pilarka ta jest sterowana cyfrowo i umożliwia wykonywanie cięcia z dokładnością do 0,5 mm.

Odbieraj za darmo