0

W naszym sklepie dajemy Ci kilka sposobów na dokonanie płatności za oferowane przez nas towary i usługi.*
Płatności online paynow
Wygodna, bezpieczna i bardzo szybka forma płatności z konta bankowego lub kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro) bez wychodzenia z domu dla klientów największych banków w Polsce.

Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych – paynow, a następnie do Twojego banku. Po zatwierdzeniu płatności w banku, system paynow natychmiast nas o tym poinformuje i przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest mElements S.A.
Przedpłata na konto
Przelew standardowy na konto bankowe.
Po złożeniu zamówienia otrzymasz maila z numerem konta do zapłaty za zamówienie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (księgowanie wpłaty może trwać do 3 dni).
Gotówka przy odbiorze
Zamówienie jest wysyłane przesyłką pobraniową. Zapłacisz za towar przy odbiorze przesyłki od kuriera lub na poczcie.
Płatności odroczone
Kupując w naszym sklepie, możesz teraz skorzystać z płatności odroczonych i zapłacić za towar dopiero po 30 dniach. Bez dodatkowych kosztów i bez dodatkowych formalności możesz również podzielić swoją płatność na raty. Więcej informacji znajdziesz tutaj:
Poszczególne formy płatności mogą nie być dostępne dla niektórych towarów (informacje na temat dostępnych form płatności znajdziesz zawsze w koszyku).
Odbieraj za darmo