0
Ocena
Komentarz
Komentował/a
neutralna

Jeżeli nie pracujesz zdalnie i nie jesteś dostępny miedzy 8-16 dostawa to koszmar - przesyłki są wydane do doręczenia, ale kurier nie dzwoni przed przybyciem jedynie awizuje, gdy nie zastanie cię w tej minucie przy domofonie. Numer do kuriera można otrzymać dopiero po telefonie na infolinię, ale wtedy kurier jest już poza rejonem i jest nieuchwytny lub nie odbiera telefonu. Miałam problemy z dostawą, jednak pomógł mi bardzo Pan Radosław z działu logistyki - serdecznie dziękuję za tą pomoc - Panu należy się podwyżka!! Rada dla meble.pl - zmieńcie kuriera lub dopłaćcie za usługę telefonicznego informowania klienta o przybyciu, dotąd nie spotkałam się z takim niechętnym podejściem kuriera. Odnośnie transakcji - całość przebiegła pomyślnie, mebel jest ok - ma parę niedociągnięć typu nieatrakcyjne klejenie, trzeba klej mocno doszorować. Miałam też wgniecenie w płycie - jednak jest to miejsce niewidoczne a sama wada mogła się wydarzyć podczas dostawy.

Monika

16-08-202212:23:06
neutralna

Zakupione listwy na płytę 18mm,z wąskim rantem bardzo ciężko nabijają się i odkształcają

Piotr

31-07-202205:20:17
neutralna

Blat naprawdę dobrze oklejony wręcz niesamowicie dobrze. Uważam jednak, że cena dość wysoka biorąc pod uwagę to, że prostokątny blat o tych samych wymiarach z takimi samymi wcięciami w Państwa generatorze kosztował 900 zł mniej. Firma kurierska i jej koszt też pozostawia dużo do życzenia, zwłaszcza, że nie została udzieloną żadna pomoc we wniesieniu na parter. Kurierowi nie został również przekazany mój numer mieszkania przez co paczka dotarła dzień później – kurier również był zdziwiony kwotą jaką zapłaciłem za usługę transportową. Mimo wszystko rozumiem, że kurier nie ma obowiązku pomocy we wniesieniu tak dużej przesyłki. Ostatnie uwagi kieruje tylko do łączeń "wystających" elementów blatu, ciężko powiedzieć ile są w stanie utrzymać, łączenie jest dość widoczne i przy większym nacisku po prostu przesuwa się ku dołu (możliwe, że to wina łączników). Podsumowując, blat spełnia wymagania, wygląda bardzo ładnie i przede wszystkim spełnia swoje zdanie w jak najlepszy możliwy sposób.

Mikołaj Chodorowski

21-07-202215:04:40
neutralna

Do mebli nie został dołączony zestaw montażowy, został na magazynie, doręczony później. Brak instrukcji montażu...

Marcin

21-07-202213:04:05
neutralna

Brak instrukcji do złożenia szafki rtv. Brak śrubek do przykręcenia zawiasów. Do blatu szafki przyklejona guma do żucia.

Elżbieta Wietecha-Flaga

11-07-202213:23:51
neutralna

Zamówione dwa fronty wykonane i dostarczone terminowo. Zabezpieczone od uszkodzeń b. dobrze i solidnie. Niestety, po rozpakowaniu okazało się, że jedna formatka posiadała uszkodzenie – pęknięcie i niewielkie wykruszenie płyty przy obrzeżu. Sądząc z wyglądu, uszkodzenie to nie nastąpiło podczas transportu ale w trakcie produkcji. Myślę, że zawiodła rzetelność finalnej kontroli technicznej przy produkcji. Kilkakrotnie korzystałem z usług firmy i dotychczas nie miałem żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń do zamówień. Przeciwnie, byłem bardzo zadowolony; szkoda, że ostatnie niewielkie zamówienie trochę zmąciło moją dotychczasową opinię o firmie.

Henryk

08-07-202208:43:33
neutralna

Meble po złożeniu same w sobie są OK, ale dołączone schematy pozostawiają wiele do życzenia. Instrukcje nie do końca są czytelne, a do tego numery naklejone na elementach meblowych nie pokrywają się z tymi w instrukcjach. Przy zamówieniu kilku szafek, wszystkie są spakowane w jedną dużą paczkę na palecie, więc proszę się przygotować na sortowanie i przygotować sobie dodatkowe pomieszczenie na rozkładanie. Ponadto w transporcie lub w produkcji niektóre naklejki się uszkadzają więc potem jest zabawa jaki to element i od której szafki. Dodatkowo otrzymałem śruby których w ogóle nie ma w montażu ??? Przy dużych szufladach tylko dwie miały otwory o odpowiedniej średnicy pod mocowanie pałąków bocznych szuflach, pozostałe trzeba było rozwiercać. Generalnie ocena końcowa według mojej opinii to mocne 3,5/5 !

Adam

07-07-202211:11:33
neutralna

Bardzo mi sie podoba pomysł i kustomizaja mebli. Przesyłka terminowa wykonanie mebli dobre, pasowania otworów również bez zarzutu. Niestety jest trochę do poprawienia aby było pozytywnie. 1) po pierwsze instrukcja składania mebli która wg mnie jest skandaliczna. Może proste półki działa ale w szafka z mechanizmem aventos Blum juz Państwa przerosła. Żle opisane części na rysunkach (niezgodne ze specyfikacją lub wręcz zupełnie inne), mylne rysunki (nawet jezeli pogladowe to wprowadzaja w blad), czesc śrub w ogóle nie wiadomo do czego służy (nieopisane w instrukcji, opisane w specyfikacji), niektóre kroki są tak oczywiste że aż pominięte, a człowiek się męczy 2h jak coś zawiesić (zaczepienie dolnego frontu do górnego w systemie aventos - to nie jest oczywiste). 2) wykonanie dobre choć otwory pod "slimaki" w mimośrodach nawiercono po zewnętrznej stronie wieńca górnego. Tylko neutralna, finalnie zadowolony jestem choć szafkę skręcałem 6h, bluzgając pod nosem na czym świat stoi.

Sławomir Szostakiewicz

26-06-202202:59:33
neutralna

Wszystko ok

Marek

30-05-202208:22:06
neutralna

Sklejka która kupiłem była uszkodzona, odchodziła okleina dębowa ale mialem zapas i udało mi się wykorzystać inny element. Niestety cena jest kosmiczna i powinno się jednak wymagać super jakości za tą cenę. Nie wszystkie elementy były właściwie docięte. Ogólnie nie jestem zadowolony bo przez niedbałość i uszkodzona sklejkę miałem bardzo dużo pracy.

MICHAŁ

28-05-202208:19:01
neutralna

Jakość materiałów pierwsza klasa, dlatego kupuję. Natomiast już kolejny raz brak precyzji w nawiertach na prowadnice Blum, musiałem nawieracać 5 mm wyżej, bo szuflady były krzywo. Barkowało otworu w korpusie + 2 otworów na półkę. Nie wiem co będzie jak zamówię więcej,

Sebastian

25-05-202208:52:43
neutralna

Tym razem (a zamawiam meble już 4 raz) nie obeszło się jednak bez "niespodzianek". Paczka przyjechała dwa dni PRZED umówionym terminem (co spowodowało poważne trudności z transportem) i nie była kompletna (pomimo potwierdzenia, że ten element jest w magazynie). Może to zamieszanie około świąteczne ... Ale same elementy, jak zwykle wykonane idealnie, pozwalające na bezproblemowy montaż.

Romuald

20-05-202209:41:08
neutralna

Meble Ok Obsługa w Warszawie w punkcie odbioru beznadziejna Podwożą paletę pod samochód i nic ich dalej nie interesuje. Elementy mebli nie są poprzekładane choćby papierem zabezpieczającym przed porysowaniem. Prośba do pracownika punktu o coś do zabezpieczenia przed porysowaniem została zignorowana.

Marek

13-05-202208:49:10
neutralna

Formatki przycięte i oklejone ładnie. Niestety wysłanie 3 szaf o średniej wielkości, na jednej palecie o wymiarze 2,5mx0,90x 70cm o wadze kilkuset kilo, było fatalnym pomysłem. Dostawca miał kłopot nawet z wyciągnięciem z samochodu do rozładunku. Przetransportowanie do mieszkania - mimo, że to parter wiązało się z godzinnym noszeniem elementów. Pozostawienie paczki pod chmurką w deszczową pogodę to duży kłopot dla klienta... Powinna być opcja zamówienia wniesienia przez dostawcę i/lub przygotowanie mniejszych paczek.

anna

11-05-202214:30:33
neutralna

Nie jestem do końca zadowolony - zamówiona komoda okazała się 2cm głębsza niż w projekcie. Narzędzie do projektowania nie mówi prawdy - mimo podania głębokości 40cm faktyczna głębokość wraz z frontem wyniosła 42cm. Na szczęście miałem więcej miejsca i nie stanowiło to problemu - choć trochę odstaje :(

Odpowiedź sprzedawcy:

Dzień dobry. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan do końca zadowolony z zamówionego produktu, jednakże w konfiguratorze, zaraz pod głębokością jest podana informacja, że głębokość wraz z frontem wyniesie 41,8 cm. Mamy nadzieję, że mimo wszystko komoda spełni oczekiwania i będzie Panu służyć. Pozdrawiamy.

Olgierd Uziębło

11-05-202212:12:11
neutralna

Transport i pakowanie półki na paletę to jakaś dziwna sprawa

Małgorzata

05-05-202220:26:20
neutralna

Regał jest bardzo ładny i łatwy w montażu, niestety, dostawca przysłał nieprawidłową ilość śrub i kołków stabilizujących. Montaż odbywał się w niedzielę, sklepy zamknięte, w poniedziałek do pracy, regał spory, rozłożony na połowie podłogi w salonie. Nie muszę chyba opisywać swoich emocji a o słowach nie wspomnę. Nie dostarczono również zaślepek.

Aneta Bogdanowicz

31-03-202215:02:53
neutralna

Regał schodkowy 3-segmentowy dotarł do mnie z kilkudniowym opóźnieniem, o którym jednak zostałem poinformowany krótko po złożeniu zamówienia. Jakość wykonania mebla - do zaakceptowania. Szkoda, że po rozpakowaniu na niektórych eksponowanych elementach ukazały się widoczne rysy. Instrukcja montażu - zdecydowanie na minus. Miała być spersonalizowana, a została zbudowana wokół innego wariantu 4-segmentowego. Dlatego montaż trwał dłużej i przysporzył mi trochę nerwów. Powyższe uwagi składają się na ocenę neutralną.

Wojtek

15-03-202217:04:28
neutralna

Wykonanie szafki i przebieg transakcji bez zarzutu. Jest jednak jedno ale. Było to moje pierwsze zamówienie i nie udzielono mi rabatu 50 złotych. Wynikło to prawdopodobnie z powodu, że najpierw złożyłem zamówienie, a później uzupełniłem moje dane na koncie. Nie zmienia to jednak faktu, że było to moje pierwsze zamówienie.

Grzegorz Dybizbański

02-03-202222:39:55
neutralna

Brakmożliwościwyborukształtek.Zkompletuwykorzystane tylko3szt.resztadowyrzucenia,szkoda.

Kupujący

12-02-202208:45:30
neutralna

Jakosc produktu ok. Paczka nie byla dosc zabezpieczona i na jednej krawedzi plyty bylo odbicie od uderzenia. Po skreceniu płyt defekt okazal sie w malo widocznym miejscu na szczescie. Pozdrawiam

Adam

09-02-202200:36:53
neutralna

Pakowanie bardzo dobre, bezpieczne. Materiały, z których zrobione są meble dużo gorsze od chociażby Ikea, wyglądają zdecydowanie gorzej ale może to kwestia wybranego wykończenia. Najlepiej wyszedł słupek pionowy, dosyć stabilny. Półki zawieszane pojedyncze trudno zawiesić, odstają od ściany ale za tą cenę pewnie ujdą. Natomiast zawieszana półka podwójna w żadnym razie nie polecam, Niestabilna, półki się wyginają, zawiesia słabe, trzeba wzmocnić przed zawieszeniem wkręcając dużo dłuższe wkręty. Okrągłe metalowe łączniki meblowe dramatycznie niskiej jakości, wręcz kruszą się przy dokręcaniu, totalna tandeta jednorazowa.

Chris

28-01-202200:29:58
neutralna

numery pozycji jednej z szafek zostały pomieszane

Stanislav Lialikov

14-01-202208:38:21
neutralna

Towar zgodny z opisem i przygotowany na czas :) Nie polecam odbiorów osobistych, szczególnie w okolicy godzin zamknięcia, bo godzina 16:00 oznacza dla pracowników, że o 15:58 już stoją w drzwiach, kasa zamknięta i nie ma jak odebrać towaru. Tak się spieszyli, że nie dostałem śrubek do skręcenia szafki i musiałem opłacić dodatkowo ich transport kurierem

WB

28-12-202109:20:25
neutralna

Szkoda żre firma nie informuje , że płyta 36 mm to tak naprawde 2 sklejone płyty 18 mm. Uważam że to wprowadzanie klienta w błąd. Dwie sklejone ,,18` mogłem zmówić gdzie indziej i miał bym materiał w ciągu tygodnia , a tak czekałem prawie 6 tygodni i dostałem nie to na czym mi zależało. Obsługa i kontakt jak zwykłe na bardzo dobrym poziomie. Pozdrawiam.

Arkadiusz Sikora

17-12-202120:35:39
neutralna

Bardzo długi czas realizacji, szczególnie że zamówiona była tylko taśma do obrzeży i trzeba było ją przyciąć

Mateusz

16-12-202116:18:45
neutralna

Transakcja przebiegła pomyślnie. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że element w górnej szufladzie nie był dopasowany do wysokości szuflady. Oraz zamawiane wycięcie nie było zgodne z zamówieniem. Niestety .

Maria

02-12-202113:29:28
neutralna

Niestety cześć formatek byla uszkodzona w narożnikach, nie wiem czy juz w czasie produkcji, pakowania czy transportu. Wyszczypane narożniki lub krawędzie, niektore znacznie.

Michał

29-11-202108:36:41
neutralna

Zakup był ok.

justyna

26-11-202107:21:20
neutralna

Płyta jest wspaniała , czas wysyłki również jednak ilość plastiku nie wyobrażalna.

Joanna

24-11-202111:04:13
neutralna

Cena spowodowana m.in. realizacją każdego zamówienia z nowej płyty zbyt wygórowana. Gdyby moje dwa zamówienia, realizowane niemal w tym samym czasie, mogły być połączone, koszty usługi nie byłyby tak wysokie. Na szczęście obsługa i pomoc bardzo kompetentna, cierpliwa i miłe, a jakość,wykonania bardzo dobra.

LeszekZ

23-11-202113:21:55
neutralna

Sklep internetowy jest w porządku. Szybkom otrzymałam przesyłkę do paczkomatu.Więc transakcja była ok Niestety sam towar nie nadaje się do niczego. Spodziewałam się zupełnie czego innego.Co z tego wynika? A no to że towar jest słabo opisany nie wszystkie parametry są ujęte co może być mylące.Chciałam cienki obrzeże do półki - przyklejane gorącym żelazkiem a otrzymałam grubą sztywną taśmę nadaje się tylko do wyrzucenia.

Dorota

09-11-202113:33:29
neutralna

Sklejka dębowa 15 trochę zwichrowaną, kłopotliwe przy robieniu szuflad...

Marcin

05-11-202117:28:14
neutralna

Nie jestem zadowolona z transakcji. Nasze zamówienie nie zostało od razu zrealizowane i nikt nas nie poinformował, że nie będzie gotowe na czas. Wysłaliśmy duży samochód po płyty i dopiero wtedy okazało się, że nie są gotowe. Pani po prostu zapomniała wrzucić zamówienie do realizacji... Musieliśmy ponieść przez to koszty transportu, dłużej czekać a na dodatek zapłacić wyższa cenę niż przy składaniu zamówienia bo w między czasie się zmieniła...

Karolina

23-10-202109:14:10
neutralna

Czas realizacji ok, wykonanie średnio. Np blat stołu który otrzymałem był uszczerbiony (dziura na ponad 1cm2), a w miejscu uszczerbienia został zalany pasującym pod kolor klejem, który jednak widać. Miejscami widać też że cięcie, jest zrobione nieładnie - jest poszarpane. Nie wiem czy zamówiłbym po raz drugi. Cena transportu ok, przychodzi dobrze zabezpieczone - nie idealnie, ale dobrze.

Klaudiusz

19-10-202116:24:09
neutralna

Sposób zapakowania zamówienia to dramat. Zamówienie przyjechało na 2,5 metrowej palecie, której kierowca z Rabena nie był w stanie wyciągnąć z samochodu na wózku bo była zbyt ciężka i zbyt długa. Cała paczka musiała zostać rozerwana i element po elemencie przenoszona ręcznie. Do tego jedna z półek była uszkodzona w transporcie/przy pakowaniu. Jakość mebli ok - proces realizacji zamówienia powinien ulec poprawie. Nie wyobrażam sobie jak miałabym przyjąć zamówienie, gdyby w biurze nie było jeszcze 3 mężczyzn, którzy mogli te elementy wnieść na I piętro.

Sandra Chowańska MK Residential

14-10-202111:12:48
neutralna

Blaty przyszły krzywe. Ich prawidłowy montaż nie był możliwy. Nie zostały zareklamowane tylko dlatego, że pilnie potrzebowałem blat.

Robert

13-10-202106:36:59
neutralna

Generalnie to słabo. Meble nie są tanie, a wykonanie na niskim poziomie. Źle wyfrezowane szczeliny, otwory. Pewne elementy trzeba wycinać samemu. Szuflady nie pracują adekwatnie do ceny. Lakierowane elementy mają przebarwienia.

Robert

08-10-202117:32:04
neutralna

Przesyłka była nie duża (szafka łazienkowa 70x70 i do przedpokoju 200x80x30) a została zapakowana na palecie. Paleta załadowana na auto ciężarowe i trudno było dostarczyć ją pod budynek (mieszkam w bloku ). Lekka porażka 😒

Jolanta

06-10-202114:44:48
neutralna

Pierwsze moje zamówienie w meble.pl i jestem zadowolony przede wszystkim z czasu realizacji zlecenia plus możliwości jakie oferuje strona internetowa w zakresie opisywania formatek do rozkroju. Jedna uwaga , jedna z formatek które miały być frontem szuflady nie została oklejone dookoła tylko na 3 bokach. Formatek było kilka identycznych wymiarach i pozostałe były oklejone prawidłowo więc niedopatrzenie pracownika. Nie składałem reklamacji bo był montaż na dniach , formatke musiałem zawieść i okleic lokalnie .

Michał Rupinski

30-09-202113:24:51
neutralna

Mebel po rozpakowaniu okazal sie uszkodzony

Marta S

03-09-202109:14:50
neutralna

Meble bardzo ładne, super opisane, ze złożeniem nie było problemu. Natomiast przesyłka to jakieś nieporozumienie. U "kuriera" były tydzień zanim otrzymałam je do domu. Firma kurierska ciągle zmieniała status niezgodny z tym co się działo, bo jak usłyszałam "do mnie musi jechać bus, a aktualnie nie maja trasy na ten rejon". Codziennie czekałam na to czy dziś jest ten dzień kiedy będą jechali w TEN rejon. Kurier dzwonił mówił, że będzie - ja czekałam w domu - po paru godzinach widzę zmianę statusu na "brak klienta w domu"... i tak przez kilka dni.

Natalia

30-08-202107:35:24
neutralna

Za taką cenę produkt powinien być lepiej przygotowany. Od masy nadmiarowych śrubek, a skończywszy na braku otworów pod profile szuflad.

Sebastian

26-08-202109:38:00
neutralna

wszystko byłoby ok gdyby sprzedawca dołączył poprawną instrukcję montażu, ta w linku dotyczy starej wersji szuflady, przez co front został docięty na nieodpowiednią długość - na szczęście okazał się za długi, a nie za krótki

Odpowiedź sprzedawcy:

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za uwagę, faktycznie "stare" instrukcje były pod linkiem...przepraszamy za to niedopatrzenie. Oczywiście poprawimy je na aktualne wersje. Pozdrawiamy

Joanna

26-08-202108:57:50
neutralna

Bardzo dobra strona do zamawiania połączona z automatyczną wyceną. Dość wysokie ceny - szczególnie za rozkrój i okleinowanie - nawet dwa razy wyższe niż u konkurencji. Wykonanie średnie. Jedna płyta uszkodzona. Na frontach okleina 2mm do poprawek na jednym rogu. Wąskie fronty szuflad nie trzymają kąta prostego. Plecy szaf zbyt duże (ok 1mm). Po zakupie brak odpowiedzi na pytania wysłane mailem.

Marcin Kuczyński

11-08-202114:42:39
neutralna

Długi czas oczekiwania i mała ilość informacji trafiających do klienta na bieżąco. Poza tym ok

Vermin

06-08-202110:13:21
neutralna

Ogólnie ok ale..... : Zamówienie zrealizowane z opóźnieniem (dostarczono dużo później niż czas , który był pokazywany podczas składania zamówienia), jedna z półek uszkodzona, brak zaślepek na wkręty

Andrzej S

05-08-202120:46:41
neutralna

Wcześniej zawsze było wszystko super, ale tym razem trafiło się sporo uszkodzeń na płytach i do tego brak naklejek z informacjami o wymiarach i opisem. :

zx

04-08-202108:17:16
neutralna

Zamówiona szafka nie jest świetnej jakości, jendak do wnęki to wystarczy za taką cęnę. Lekkie odpryśnięcia przy bokach. Minusem jest brak dołączonych zaślepek. Instrukcja praktycznie nie pomocna. Transport opóźniony o około 4 dni w porównaniu z deklarowanym. Pakowanie tragedia. Wielka paleta pozostawiona do wyrzucenia kupującemu na tak niewielką szafkę.

beata

01-08-202118:04:35
neutralna

Złożyłem zamówienie, ok, po tygodniu otrzymałem mejla, że jak zamówienie poszło na produkcję, to okazało się, że obecnie nie ma tego produktu, zmieniłem produkt, i znów po kilku dniach okazało się to samo. Po raz trzeci zmieniłem produkt i w końcu dostałem zamówiony produkt. Ale produkty są właściwej jakości, usługa cięcia jest precyzyjna i bardzo dobrej jakości. Ceny są konkurencyjne w stosunku do innych oferentów, typu castorama. Ogólnie mimo początkowych kłopotów polecam i po raz kolejny bym skorzystał z oferty Centrum meble.pl

Janusz

22-07-202110:25:06
Odbieraj za darmo